Nowoczesne meble do łazienki

Od kilku lat planowaliśmy remont mieszkania. Co prawda było ono w dobrym stanie, jednak zależało nam na całkowitej zmianie wystroju. Największą zmianę chcieliśmy przeprowadzić w łazience, gdyż ta, którą mieliśmy do tej pory, była bardzo mało funkcjonalna. Żeby wnętrze było jak najbardziej optymalne, postanowiliśmy zasięgnąć porady u znajomego architekta wnętrz. Właśnie jesteśmy w stanie zmieniania wystroju łazienki i wszystko wskazuje na to, że będzie ona naprawdę atrakcyjna. Ja cieszę się przede wszystkim z tego, że mam dużo więcej szafek. 

Atrakcyjne szafki w małej łazience

szafki łazienkowe defraW każdym mieszkaniu co jakiś czas konieczne jest przeprowadzenie remontu. Podłogi, bowiem się zużywają, a ściany brudzą. Zmieniają się też trendy wnętrzarskie i wielu z nas chce po prostu otaczać się bardziej nowoczesną przestrzenią. Tak było w naszym przypadku. Remont naszego mieszkania był podyktowany przede wszystkim chęcią zmiany wystroju. No, może poza łazienką, które potrzebowała zmian. Jest to niewielkie pomieszczenia, które na początku źle rozplanowaliśmy. Zależało nam więc nam na tym, żeby uczynić z łazienki bardziej profesjonalną przestrzeń. W rozplanowaniu pomieszczenia i w doborze kolorystyki pomogła nam nasza znajoma, która jest profesjonalnym projektantem wnętrz. Do nas, natomiast, należał wybór mebli i sprzętu. Jak chodzi o meble, to mi bardzo do gustu przypadły szafki łazienkowe defra, bardzo minimalistyczne i funkcjonalne zarazem. Wybrałam z najbardziej nowoczesnej kolekcji dwie szafki. Pierwsza umieszczona została pod umywalką, druga, natomiast, powieszona została nad pralką. Szafki są bardzo pojemne, dzięki czemu w końcu mogą skutecznie pochować płyny i kosmetyki, które do tej pory leżały w specjalnych koszyczkach na wierzchu. Dużą zaletą kupionych przeze mnie mebli łazienkowych jest to, że są wykonane z wysokiej jakości płyt, odpornych na działanie wilgoci. A to jest w łazienkach kluczowa sprawa, w końcu w łazience mamy do czynienia z dużą ilości wody oraz pary wodnej. Meble mają jasny kolor i bardzo dobrze pasują do ogólnej koncepcji wnętrza.

W końcu doczekaliśmy się w tym roku remontu mieszkania. Zmieni ono całe swoje oblicze, z dużym naciskiem na zmianę wyglądu łazienki. Łazienka, bowiem, najbardziej wymagała remontu. Chcieliśmy sprawić, żeby był ona jeszcze bardziej funkcjonalna. Dzięki poradom naszej znajomej projektantki wnętrz, udało nam się uzyskać wizualnie większą przestrzeń, która pozwala nam lepiej odnaleźć się z niedużej łazience. Duże znaczenie miało też wprowadzenie do łazienki pojemnych szafek.

Nowoczesne meble do łazienki
Przewiń na górę