Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Niedrogi catering dietetyczny w Toruniu

Interesuje mnie całkiem niedrogi catering dietetyczny, ponieważ postanowiłam przejść na konkretną dietę. Tym razem, zamierzam naprawdę schudnąć, bez efektu ,,jojo”. Do tej pory wielokrotnie próbowałam utrzymać odpowiednią wagę, zaczęłam nawet chodzić na siłownię, ale waga zawsze powracała. Nie wiem do końca, co może być tego przyczyną, a jedynie podejrzewam, że obciążenie genetyczne i chora tarczyca. Tak uważa mój lekarz i wiele na ten temat również czytałam książek na temat zdrowego odchudzania. Moja mama, babcia, siostra są otyłe, więc jestem przekonana, iż to nie pozostaje bez znaczenia.

Atrakcyjne cateringi dietetyczne w Toruniu

catering dietetyczny w ToruniuChciałabym odnaleźć swoją drogę zdrowego żywienia właśnie poprzez catering dietetyczny. Mogłabym się dokładnie zapoznać z tym, jaką żywność ma kaloryczność i składniki odżywcze. Na każdym daniu będzie opisana również zawartość białka, węglowodanów i tłuszczów. Ja nie mam aktualnie czasu na przygotowywanie samej posiłków, gdyż praktycznie cały dzień spędzam w pracy. Ostatnio, nawet awansowałam na stanowisko kierowniczki, więc siłą rzeczy wolnego czasu mam naprawdę bardzo mało. Tym bardziej, zależy mi na dobrym wyglądzie, ponieważ jestem wizytówką naszej firmy i mam stały kontakt  z klientami. Klienci bardzo zwracają uwagę na to, w jaki sposób się prezentuję, jak wyglądam i co mówię. Najlepiej, aby catering dietetyczny w Toruniu nie kosztował mnie majątku, ale był w przystępnej dla mnie cenie. Mogłabym wziąć taki catering na kilkumiesięczną próbę, a później spróbowałabym już sama przyrządzać określone posiłki według wcześniejszych wytycznych. Takie mam plany. Teraz, przeglądam oferty w internecie i szukam najlepszych dla mnie rozwiązań. Zauważyłam, że bardzo popularne stały się dowozy żywności do domu, stąd też ceny cateringu wydają mi się dosyć wygórowane. Za miesięczny catering trzeba już zapłacić 1200 złotych. Najtańszy można już zamówić za 700 złotych, ale jest to dla osób stosujących wyłącznie dietę wegetariańską. Ja lubię zjeść mięso, więc ta opcja zupełnie odpada. Być może okaże się interesująca dla mojej serdecznej przyjaciółki, która też się odchudza.

W końcu, udało mi się znaleźć wyjątkowy catering dietetyczny w okolicach Torunia. Będą to zbilansowane trzy posiłki dziennie z dostawą do domu i do pracy, w zależności od potrzeb. Ja wybrałam dietę tysiąca kalorii dziennie z uwzględnieniem tego, abym w ciągu miesiąca mogła schudnąć pięć kilogramów. Myślę, że to zdrowe podejście, bo zazwyczaj chudłam w krótszym czasie dużo więcej, ale też szybko powracałam do dawnej wagi z nawiązką.

Niedrogi catering dietetyczny w Toruniu
Przewiń na górę