Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Niedrogi basen do ogrodu

 

Zawsze marzyłam o własnym ogrodzie. Mieszkałam w swoim życiu w wielu pięknych mieszkaniach, niektóre z nich miały duże tarasy lub balkony, jednak i tak najbardziej brakowało mi typowej, ogrodowej zieleni. W tym roku jestem bardzo podekscytowana, bo właśnie szykuje się do przeprowadzki. Razem z mężem wybudowaliśmy dom w pięknej, zielonej okolicy. Co najważniejsze, mamy tez własny ogród, w którym w końcu będę mogła latem swobodnie wypoczywać. Uznaliśmy, że wstawimy do ogrodu basen. 

Basen o owalnym kształcie

owalne baseny ogrodowe - cenyCałe swoje życie mieszkałam w domach wielorodzinnych. Jak byłam dzieckiem to rodzice mieli piękny apartament z dużym tarasem. Brakowało mi jednak zawsze ogrodu. Zakochałam się w nim od kiedy miałam okazję spędzić dwa tygodnie na wakacjach u babci. Babcia mieszka na wsi i ma za domem wielki ogród z sadem. Doceniłam wtedy co to znaczy mieć własną, zieloną przestrzeń, w której można się czuć w pełni swobodnie. I w skrytości serca marzyłam też o takiej przestrzeni na własność. I w końcu to marzenie udało mi się w tym roku zrealizować. Wprowadzam się niedługo do domu jednorodzinnego z dużym ogrodem. I będzie w nim nawet basen. Długo szukaliśmy idealnego basenu. Spodobało mi się ostatecznie owalny, stojący basen. Ostatnio stały się bardzo popularne takie owalne baseny ogrodowe – ceny ich są bardzo przystępne dzięki czemu ich sprzedaż regularnie rośnie. Są to zazwyczaj baseny rozstawiane na specjalnym stelażu. Dzięki czemu możemy zmieniać ich położenie i na przykład schować je na zimę. Ich konserwacja, rzecz jasna, jest o wiele prostsza od basenów, które są wykopywanie w ziemi i wykładane kamieniem lub kafelkami. Jeżeli kupimy taki basen z odpowiedniej jakości materiałów, to posłuży nam on bardzo długo. Do naszego ogrodu wybraliśmy basen średniej wielkości, na tyle głęboki, żeby można w nim było chociaż trochę popływać. Lato w Polsce z roku na rok bywa coraz bardziej upalne, taki prywatny basen bardzo się więc przydaje. Będzie to też doskonały pomysł na spędzenie czasu wspólnie z przyjaciółmi w ciepłe dni.

Własny ogród z basenem jest wielkim marzeniem wielu osób. A marzenie są w końcu po to, żeby je spełniać. Ja zrobiłam to w tym roku i wraz z mężem wprowadzamy się niedługo do własnego domu. W ogrodzie za nim stanie niedługo duzy basen na stelażu. Ma on owalny kształt, który najlepiej pasuje do wymiarów i kształtów naszej zielonej przestrzeni. Basen jest wspaniały pomysłem na wypoczynek w gorące dni. Można w nim się wykąpać samemu lub z przyjaciółmi. Kupiliśmy na tyle głeboki basen, że można w nim nawet trochę popływać. 

 

Niedrogi basen do ogrodu
Przewiń na górę