Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Metoterapia mikroigłowa na skórę głowy w Białymstoku

Wiele zabiegów oferowanych w gabinetach kosmetycznych ma na celu poprawienie wyglądu skóry, a także procesów regeneracyjnych zachodzących w głębszych w tkankach. Pielęgnacja skóry poprzez zabiegi mezoterapii igłowej umożliwiają otrzymanie bardzo dobrych efektów wpływających na wygląd skóry i uzyskanie młodszego wyglądu. To jeden z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów estetycznych wykonywanych przez kosmetologów i kosmetyczki. Jest przeznaczony dla osób w każdym wieku, których skóra wymaga nawilżenia i regeneracji, a zwłaszcza gdy pojawiają się pierwsze zmiany pigmentacyjne posłoneczne oraz cienie pod oczami.

Zabiegi iniekcyjne stosowane w kosmetologii

mezoterapia igłowa białystokStosowana jest także jako profilaktyka przeciwstarzeniowa i nadaje się do cery delikatnej, wiotkiej i odwodnionej. Dzięki tej metodzie w łatwy i szybki sposób można poprawić kondycję skóry. Polega na bezpośrednim wstrzyknięcie płytko pod skórą odpowiednich substancji aktywnych, które mają wpływ na procesy zachodzące w tkankach. Najczęściej stosowane są preparaty na bazie kwasu hialuronowego, aminokwasów, minerałów i witamin. Kwas hialuronowy występuje naturalnie w skórze i dzięki temu łatwo się wchłania i nie wywołuje żadnych podrażnień. Dodatkowo dostarcza wiele składników odżywczych i pozwala zachować odpowiednie nawilżenie skóry. Antyoksydanty zapobiegają procesom uwalniania wolnych rodników i spowalniają procesy degradacji komórek. Dlatego tak skuteczna jest mezoterapia igłowa Białystok w ofercie salonów beauty zabieg wykonuje od wielu lat, a doświadczeni kosmetolodzy dobierają odpowiednie składniki uzyskując bardzo dobre efekty spłycenia zmarszczek i ujędrnienia skóry. Ze względu na bardzo dobry wpływ na jakość skóry i wygląd, zabieg wykonuje się na twarz, dekolt i szyję, a także w dłonie, ciało i skórę owłosioną głowy. Stosuje się odpowiednie preparaty niwelujące zaistniałe problemy skórne, poczynając od usuwania zmarszczek, wypadania włosów i usuwania cellulitu. W zależności od użytego preparatu w oraz części ciała, ceny wahają się od 100 zł wzwyż. Uzależnione są w dużej mierze od prestiżu gabinetu kosmetycznego oraz użytych preparatów i techniki. Substancje aktywne mogą być wprowadzane w skórę za pomocą specjalnych strzykawek oraz rollerów i dermapenów.

Wysoko wyspecjalizowane koktajle przenikają do tkanek i mają ogromny wpływ na procesy metaboliczne zachodzące w skórze. Zabieg można wykonać o każdej porze roku, jednak skóra po nim wymaga odpowiedniej pielęgnacji i zadbania. Mezoterapia traktowana jest jako zabieg biorewitalizacyjny i terapia anti-aging, gdyż głównie na tym skupia się jego zadania. W przypadku wielu chorób związanych z wypadaniem włosów czy łysieniem znacznie wspomaga terapię farmakologiczną, poprawiając jakość skóry i regenerację macierzy włosów.

Metoterapia mikroigłowa na skórę głowy w Białymstoku
Przewiń na górę