Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Meble firmy Klupś

Na rynku działa wiele firm produkujących meble dla dzieci. Są one podzielone ze względu na wiek maluchów, gdyż znajdziemy zestawy mebli dla niemowlaków, przedszkolaków i uczniów. Są to najczęściej trzy etapy w życiu dziecka, kiedy konieczna jest zmiana umeblowania pokoju, gdyż jego zdolności znacznie wzrastają. Żeby znaleźć meble spełniające wymagania, często trzeba porównać ofertę wielu salonów meblowych.

Rodzaje mebli dla dzieci Klupś

praktyczne meble klupśNie warto kupować dziecku mebli w pierwszym lepszym sklepie, jeżeli zależy nam na jakości i bezpieczeństwie. Jedną z najlepszych firm sprzedających mebelki dziecięce, jest firma Klupś. Jest ona obecna na polskim rynku już od około czterdziestu lat, więc posiada bogatą tradycję i duże doświadczenie. Ciągle poszerza ona swój asortyment o nowe produkty i wchodzi na coraz to nowe rynki zbytu. Praktyczne meble Klupś są główną linią produkcyjną firmy, ale od niedawna w ich sklepach znajdziemy także tekstylia dla dzieci. Meble tej firmy są ekologiczne, ponieważ w całości są wykonane z najlepszej jakości drewna sosnowego, a do ich malowania używa się tylko bezpiecznych farb. Mają oni swoje sklepy stacjonarne w całej Polsce, a od niedawna także sklep internetowy, gdzie można kupić wszystkie meble w jeszcze niższych cenach. Znajdziemy tu trzy rodzaje łóżeczek, dostawne, dziecięce i młodzieżowe w różnych fasonach i kolorach. Krzesełka wielofunkcyjne do karmienia, z których można zrobić stolik z krzesełkiem dla nieco starszego malucha. To świetne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą ograniczyć ilość mebelków dziecięcych, gdyż kupując jeden, mamy aż dwa. Dla niemowlaków w firmie Klupś kupimy praktyczny kojec wielkości podwójnego łóżeczka, w którym maluch może bezpiecznie raczkować i chodzić. Dla starszych dzieci firma oferuje dwu, lub trzydrzwiowe szafy, komody z trzema szufladami, stoliki dla przedszkolaków, czy nawet pojemniki na zabawki. W sklepie Klupś możemy kompleksowo zaopatrzyć pokój dziecka w niezbędne mebelki i tekstylia takie jak pościel, czy ozdobne poduszki.

Meble dziecięce najczęściej dostosowuje się do wieku maluchów i płci. Dla dziewczynek rodzice wybierają kolor biały, różowy, lub nawet szary, gdyż jest uniwersalny. Natomiast w pokojach chłopców dominuje kolor niebieski. Meble dziecięce można także kupować używane jeżeli chcemy zaoszczędzić na ich zakupie, ponieważ wielu rodziców chce się pozbyć mebelków, z których ich dzieci już wyrosły. Ceny nowych modeli są dość wysokie i nie każdego na nie stać, dlatego alternatywą mogą być używane.

Meble firmy Klupś
Przewiń na górę