Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Maszt do banera i flagi

Krajobraz nie tylko nasz rodzimy obfituje w ogromną liczbę reklam lokalnych, czy światowych firm. Najczęściej jesteśmy nim zasypani przy wjazdach do miast i miasteczek. Mają one charakter informacyjny ale bardzo często ich firma ma oddziaływanie odwrotne od zamierzonego. Reklama będzie skuteczna tylko wtedy jeśli przyjmie ciekawą, przyciągających oko estetyką formę. Jednym z ciekawych rozwiązań jest oflagowanie terenu firmy, miejsca jej czasowego działania lub punktów sprzedaży. Warto wybrać jeden z wielu oferowanych masztów flagowych zapewniających należytą ekspozycję flagi firmowej.

Rodzaje masztów flagowych

maszty flagoweFlaga to nie tylko dobra reklama to również sposób wyznaczania stref wyjątkowych dla wskazania miejsc ważnych dla państwowości poprzez umieszczenie barw narodowych. Producenci masztów flagowych wychodzą na przeciw oczekiwaniom wszystkim i oferują bardzo szeroką ich gamę. Proponowane maszty flagowe różnią się wykorzystanymi do produkcji materiałami, sposobem budowy, układem zawiesi, zwieńczeniami i innymi detalami. Podstawowe surowce wykorzystywane do budowy masztów flagowych to owalne profile aluminiowe oraz materiały kompozytowe na bazie włókna szklanego. Oferowane maszty flagowe różnią się wysokością i średnicami rur, które występuję w jednym elemencie lub w postaci teleskopowej. Najwększe różnice dotyczą sposobu eksponowania flagi. Może być to ekspozycja uzależniona od wiatru w typach masztów Winder lub zależna od rozpięcia flagi lub baneru na poziomych ramionach i linkach. W tych ostanich modelach dobra ekspozycja jest możliwa nawet przy bezwietrznej pogodzie. Bardzo ważnym elementem budowy masztów flagowych jest sposób prowadzenia linki wciągającej flagę lub ramię poziome. W lepszych modelach jest ona umieszczona wewnątrz masztu na specjalnych zaczepów ślizgowych. W konstrukcjach segmentowych masztów istniej możliwość zmiany wysokości masztu poprzez dodawanie lub odejmowanie cylindrycznych segmentów. Maszt flagowy pozbawiony linek i mechanizmów wciągających wymaga położenia na gruncie za pomocą „łamanego” wspornika zawiasowego. Maszty posiadające mechanizm linkowy można na trwałe posadowić w fundamencie betonowym. W przypadku lekkich, aluminiowych konstrukcji masztowych typu Winder maszt można ustawić w dowolnym miejscu umieszczając go w obciążonej podstawie. Do zwieńczenia masztów flagowych stosuje się różnorodne kopułki z modelami świecącymi, solarnymi LED.

Producenci masztów oferują różnorodne wyposażenie dodatkowe masztów flagowych w postaci obejm, obciążników, zamków i kluczy imbusowych, krętlików. Wszystko to ma na celu jak najlepiej wyeksponować flagę zgodnie z życzeniem klienta. Firmy oferujące maszty zapewniają dostawę ich na miejsce montażu, montaż oraz serwisowanie. Użycie masztów do wywieszenia banerów reklamowych to świetny sposób na zaznaczenie obecności firmy w danym miejscu oraz godne, zgodne z przepisami umieszczanie flagi narodowej w miejscach do tego wyznaczonych.

Maszt do banera i flagi
Przewiń na górę