Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Kogo wydelegować do spawania konstrukcji stalowych

Byłem profesjonalistą a moje usługi były chętnie zamawiane nie tylko na terenie Warszawy. W końcu zatrudniałem tylko najlepszych ludzi z branży, bo to gwarantowało mi sukces. Swoich spawaczy wysyłałem na szkolenia i dzięki temu posiadali wszystkie możliwe uprawnienia i byli w stanie wykonać wszystko. Warto było inwestować w tych ludzi, bo byli pracowici i przede wszystkim zdolni a to była sprawa dla mnie wyjątkowo istotna. 

Wydelegowanie pracownika do spawania konstrukcji stalowych 

profesjonalne spawanie konstrukcji w WarszawiePrzed kilkoma dniami odezwał się do mnie inwestor z Bydgoszczy, który chciał mi zlecić spawanie konstrukcji stalowych. Przyjąłem od niego to zlecenie, bo moja firma się w tym specjalizowała i wykonywałem też zlecenia poza Warszawą. Praca była na wyjeździe i musiałem wydelegować jednego ze swoich pracowników. W tym samym czasie miałem wykonać profesjonalne spawanie konstrukcji w Warszawie dla innego klienta, z którym współpracowałem od lat i zastanawiałem się, którego ze swoich spawaczy wysłać na zlecenie w Bydgoszczy. Wszyscy moi spawacze byli świetnymi pracownikami i potrafili spawać wszelkie konstrukcje. Większość  ludzi była mi potrzebna na miejscu w Warszawie i nie do końca byłem zdecydowany kogo wydelegować. Zainteresowanie moją firmą było ogromne, ale tym razem zbiegły się dwa zlecenia jednocześnie. Wykorzystywałem nowoczesne technologie, dzięki którym  konstrukcje nie wymagały dużej liczby podpór a klientów takie rozwiązania interesowały. Od kiedy otworzyłem firmę, to miałem masę zleceń i oczywiście wszystkie realizowałem dokładnie i zawsze na czas. Zdecydowałem się ostatecznie wysłać na spawanie konstrukcji stalowych do Bydgoszczy swojego najlepszego pracownika, by mógł pracować samodzielnie. Janusz był świetnym spawaczem i lubił pracować sam, dlatego wiedziałem, że będzie zadowolony. Pozostali moi spawacze zostali na miejscu i zajmowali się tym większym zleceniem, ponieważ powoli już zaczął mnie gonić termin a nie mogłem przecież pozwolić sobie nawet na jeden dzień opóźnienia. Janusz, mój najlepszy spawacz pojechał w delegację już następnego dnia z samego rana.

Nowy inwestor był zadowolony z pracy mojego spawacza i od razu skontaktował się ze mną, by go pochwalić. Czułem, że z tym klientem jeszcze w przyszłości będę współpracował, ponieważ miał wiele inwestycji w planach, w których i ja miałem brać udział. Dla mnie to była znakomita wiadomość, ponieważ ceniłem sobie współpracę z rzetelnymi kontrahentami, a ten właśnie taki był. Wszystko układało się dla mnie pomyślnie.

Kogo wydelegować do spawania konstrukcji stalowych
Przewiń na górę