Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Kamery internetowe o dużej rozdzielczości

fachowe kamery obrotowe ip

Oszczędności szukane na siłę mają zazwyczaj odwrotny skutek i generują nie tylko większe koszty, ale zdecydowanie większe straty. Było to prawdziwe szczególnie w przypadku, gdy właściciel szukał oszczędności w systemie monitorowania, woląc zamontować tanie kamery o niskiej jakości, zwykle całkowicie nieprzystosowane do jego obiektu. Właściciel marketu który niedawno przejęliśmy miał dokładnie takie podejście, nie chcąc inwestować w porządne urządzenia, mimo wcześniejszych ostrzeżeń.

Obrotowe kamery do monitoringu internetowego

fachowe kamery obrotowe ipJuż pierwszego dnia na nowym obiekcie, operatorzy oświadczyli iż nie będzie na nim żadnych znaczących efektów, gdyż monitoring tam zainstalowany jest całkowicie niedopasowany, i nadaje się bardziej do miejsc o niewielkim ruchu, magazynów lub prywatnych domów. Na dodatek, kamery nie były dobrane odpowiednio, przez co były niemal niemożliwe w obsłudze. Właściciel marketu odmawiał jakiejkolwiek inwestycji w tym temacie do czasu pierwszej inwentaryzacji i zobaczenia na własne oczy jakości starego systemu. Dopiero wtedy zdecydował się zostawić nam wybór urządzeń monitorowania, nadmieniając iż chciałby mieć na obiekcie fachowe kamery obrotowe ip. Po wstępnych oględzinach i dokładnym sprawdzeniu urządzeń na obiekcie uznaliśmy, iż jedynie całkowita wymiana przyniesie jakiekolwiek skutki. Zamówiliśmy więc wysokiej jakości kamery obrotowe, które zastąpiły dotychczasowo używane statyczne kamery starego typu, które nie były kompatybilne z internetowym systemem. Nowe kamery były przeznaczone specjalnie do połączenia z tego rodzaju monitoringiem, choć wymagały ulepszenia łącza internetowego, ze względu na konieczność zachowania jak najwyższej jakości. Mimo iż wybrane przez nas urządzenia były droższe niż podstawowe kamery, było ich potrzeba znacznie mniej, gdyż możliwość obrotu i zbliżenia dawała o wiele większe pole widzenia i jedna taka kamera mogła śmiało zastąpić nawet i dziesięć urządzeń statycznych, jednocześnie eliminując wiele ślepych punktów, które często pojawiały się przy zastosowaniu zwykłych kamer. Wymiana urządzeń od razu dała efekty.

Operatorzy byli bardzo zadowoleni, mogąc pracować na porządnym sprzęcie, który działał należycie i miał jakość wystarczającą do skutecznej obserwacji i przekazywania wszelkich potrzebnych informacji pracownikom na obiekcie. Końcowy budżet nie przekroczył nawet połowy zakładanych kosztów, głównie dzięki zastosowaniu kamer o dużym polu widzenia, co eliminowało konieczność instalacji dużej ilości urządzeń.

Kamery internetowe o dużej rozdzielczości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę