Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Jak wybrać najlepszą szafkę elektroniczną na klucze?

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i na terenie zakładów produkcyjnych, dobrym rozwiązaniem w przechowywaniu przedmiotów jest szafka na klucze. Często w zakładach produkcyjnych wymagany jest specjalny system do przechowywania tak drobnych przedmiotów, jak klucze. Producenci takich urządzeń jak szafki na klucze oferują coraz to ciekawsze rozwiązania, wykorzystujące elektronikę.

Rodzaje elektronicznych szafek na klucze

elektroniczne szafki na kluczeNajnowsze rozwiązania dotyczące przechowywania kluczy są zelektronizowane. Dzięki takiemu rozwiązaniu depozytor kluczy działa przez siedem dni w tygodniu i dwadzieścia cztery godziny na dobę. Jesteśmy także pewni tego, że przechowywane przez nas przedmioty są bezpieczne. Elektroniczne szafki na klucze podłączone są do centralnego systemy alarmującego. Dzięki takiemu rozwiązaniu drzwi szafki otwierają się automatycznie podczas trwania alarmu, udostępniając nam tym samym dostęp do drzwi ewakuacyjnych. Rozwiązuje to problem skomplikowanych przejść w powierzchniach budynków przemysłowych i ułatwia ewakuację. Zawartość naszej skrzynki może cały czas być przez nas monitorowana. Specjalne skrzynki na klucze samochodowe, przeznaczone na przykład dla firm z dużą ilością służbowych aut, posiadają specjalny, zamontowany panel komputerowy, w którym jest możliwość wpisywania różnych informacji. Osoba, taka jak pracownik firmy, oddając bądź wypożyczając klucze, wpisuje na panelu informacje,  takie jak swoje dane osobowe, przebieg auta, ilość zużytego paliwa, jak również może zgłosić usterkę samochodu. Co ciekawe możliwe jest także zamontowanie alkomatu w takim urządzeniu, które zapobieganie udostępnieniu kluczy do samochodu osobie nietrzeźwej. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w szafkach na klucze jest czymś innowacyjnym. Inteligenta szafka do przechowywania kluczy, może na przykład posiadać funkcję rozpoznawania zdeponowanego przedmiotu. Nie tylko klucze, ale również inne drobne przedmioty muszą być zdeponowane z należytą dokładnością i w trosce o ich bezpieczeństwo. Również nośniki ważnych informacji, takie jak na przykład dyski twarde czy teczki z dokumentami przechowywane mogą być w szafkach, przypominających sejfy, otwierane jedynie poprzez odpowiedni system i tylko w konkretnych przypadkach. 

Solidne moduły elektronicznych szafek na klucze, chronią te i inne przedmioty, przed dostaniem się w niepowołane ręce. Ich elektroniczne łącze umożliwia samoistne otwieranie się drzwi szafek, podczas sytuacji alarmowych. Chronią one nie tylko klucze od drzwi hal przemysłowych, ale także ważne informacje i inne utajnione, drobne elementy.

Jak wybrać najlepszą szafkę elektroniczną na klucze?
Przewiń na górę