Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Idealna sala na wesele

Wesele to wyjątkowy moment w życiu każdego. Oczywiście chcemy aby było ono idealne. A do idealnego wesela potrzebna jest idealna sala. Oczywiście każdy ma tutaj inne wymagania i potrzeby, ale pewne elementy poszukiwania Sali są niezmienne. Dlatego warto o nich przeczytać.

Poszukiwanie sali weselnej

sala weselna w okolicy toruniaKiedy zapada decyzja o ślubie, jedną z naszych pierwszych myśli jest „Więc teraz potrzebujemy sali”. Jednak jak szukać wśród tak szerokiej oferty? Oczywiście najpierw wybieramy lokalizację. Pierwsze pytanie to – czy na miejscu, czy na gdzieś daleko? Część par decyduje się np. na ślub w pięknej górskiej scenerii, choć sami pochodzą znad morza. Jednak najczęściej Młodzi wybierają coś bliżej miejsca zamieszkania. Spowodowane jest to logistyką i tym, że goście mają bliżej. Jeśli więc jesteśmy z kujawsko-pomorskiego to oczywiste, że interesuje nas sala weselna w okolicy torunia. Jeśli mamy lokalizację, czas na zadecydowanie, jakiej konkretnie Sali szukamy. Po pierwsze i najważniejsze  – wielkość. Oszacujmy ilość gości, zróbmy wstępną listę i szukajmy sal, które mogą pomieścić wszystkich. Zastanówmy się też wstępnie, ilu miejsc noclegowych potrzebujemy. Jeśli to mamy już ustalone, szukajmy Sali według tych kryteriów. W internecie praktycznie każda sala weselna ma swoją stronę z galerią zdjęć, opisem oferty oraz kontaktem. Warto je przejrzeć i znaleźć taką, która najbardziej odpowiada naszemu gustowi. Oczywiście przed ostatecznym wyborem koniecznie trzeba wybrać się na nasza salę aby dokładnie ją sprawdzić. Tylko osobista wizyta upewni nas, zę to ta jedyna sala na nasz najważniejszy dzień w życiu. Wtedy możemy zajrzeć w każdy zakamarek, porozmawiać z właścicielem, obejrzeć pokoje do noclegów i tym podobne. To bardzo ważne. Pamiętajmy, aby rozmawiając o kosztach dokładnie wypytać menadżera Sali o cenę za talerzyk oraz co się w niej mieści (ile dań głównych, ile przystawek, napoje itp.), dokładną cenę za nocleg oraz cenę za ewentualne poprawiny. Pamiętajmy, że ceny mogą różnić się w zależności od ilości gości. Im ich więcej, tym jednostkowa cena będzie niższa. Dodatkowo możemy także sprawdzić, jakie atrakcje dodatkowe (fotobudka, fontanna czekoladowa) – często są one atrakcyjne, ponieważ sale mają swoich stałych dostawców.

Jeśli podejdziemy do wyboru Sali spokojnie i metodycznie, z całą pewnością uda się nam znaleźć idealne miejsce. Dodatkowo mając zaplanowane szukanie Sali unikniemy zmarnowanego czasu oraz potencjalnych rozczarowań. Pomoże nam to także w rozsądnym wyborze. 

Idealna sala na wesele
Przewiń na górę