Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Hipoalergiczne rękawice nitrylowe czarne

 

Substancja niezwykle odporna na przetarcia i przebicia określana jest mianem nitrylu. Wykorzystuje się ją do produkcji rękawic powszechnie używanych między innymi w placówkach medycznych. Rękawice wykonane z nitrylu są bardzo wytrzymałe i elastyczne. Idealnie dopasowują się do dłoni zapewniając komfort i wygodę. Ponadto nie powodują podrażnień skóry oraz reakcji atopowych.

Atuty rękawic nitrylowych

rękawice nitrylowe czarneUżywane przez personel medyczny rękawice nitrylowe czarne są w przeciwieństwie do innych rękawic medycznych hipoalergiczne. Nie powodują podrażnień skóry oraz reakcji alergicznych. Są całkowicie bezpieczne dla swoich użytkowników. Ponadto idealnie dopasowują się do budowy anatomicznej dłoni i zapewniają uczucie wygody i komfortu. Nie czujemy ich na dłoniach podczas wykonania rutynowych czynności. Możemy skupić się na pracy. Występują w wielu rozmiarach dzięki czemu będą idealne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Uchronią nas przed niebezpiecznymi drobnoustrojami patogennymi. Ponadto nie staną się siedliskiem bakterii i zapewnią bezpieczeństwo pacjentom. Oczywiście służą do jednorazowego użycia. Posiadają wysoką elastyczność oraz dużą wytrzymałość. Są powszechnie dostępne w sklepach medycznych oraz na stronach producentów. Kosztują nieco więcej aniżeli zwykłe rękawice medyczne, ale cechują się lepszą jakością dzięki czemu zapewniają o wiele lepszą ochronę nam oraz pacjentom. Są doceniane przez lekarzy i pielęgniarki. Spotkamy je w każdym prywatnym gabinecie zabiegowym. Szpitale również posiadają je w swoim wyposażeniu aczkolwiek dyrektorzy tych placówek często tną koszty nie bacząc przy tym na należyty bezpieczeństwo personelu medycznego. Warto uświadamiać szczególnie osobom obejmującym kierownicze stanowiska, że wysoka jakość produktów medycznych takich jak chociażby rękawice nitrylowe przekłada się na wysoką jakość realizowanych usług oraz tworzy renomę całej placówki. Warto inwestować w produkty, które staną się gwarancją satysfakcji zarówno osób świadczących dane usługi jak i osób, które są ich odbiorcami.

Bez wątpienia o atutach nitrylowych rękawic można wiele powiedzieć. Są bardzo wytrzymałe oraz elastyczne dzięki czemu idealnie leżą na dłoniach. Występują w wielu rozmiarach oraz nie powodują podrażnień skóry, a więc swędzenia oraz powstawania tak zwanej skorupy na skórze dłoni. Mimo, iż kosztują nieco więcej aniżeli zwykłe rękawice medyczne to są bardziej wydatne. Nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym podczas wykonywania procedur medycznych. Są doskonałym produktem.

 

Hipoalergiczne rękawice nitrylowe czarne
Przewiń na górę