Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Fryzjerskie kursy doszkalające

 

Od zawsze moim ulubionym zajęciem było układanie włosów.bardzo lubiłam czesać lalki w wymyślne fryzury, potem przeszłam na czesanie mamy i siostry i naprawdę bardzo dobrze mi to wychodziło. A do tego sprawiało mi wielką przyjemność. W głębi duszy marzyłam o tym, by zostać fryzjerką, ale wiedziałam, że taki zawód nie byłby dobrze widziany w moim domu. Dlatego ukończyłam studia i przez kilka lat z bólem duszy pracowałam w korporacji. W końcu postanowiłam jednak pójść za głosem serca i zająć się fryzjerstwem.

Kursy doszkalające dla fryzjerów

najlepsze kursy doszkalające dla fryzjerówZainwestowałam trochę pieniędzy i ukończyłam podstawowe kursy dla fryzjerów. To pozwoliło mi rozpocząć pracę w pobliskim salonie fryzjerskim. Praca bardzo mi się podobała, strzyżenie i czesanie bardzo dobrze mi szło i miałam coraz więcej stałych klientek. cały czas chciałam się rozwijać w tym fachu, dlatego postanowiłam uczyć się dalej. Wypytałam koleżanek, który były bardziej doświadczone i dłużej pracowały w zawodzie, jakie są najlepsze kursy doszkalające dla fryzjerów. Okazał się, że wszystkie z nich powtarzały to samo – że najlepsze kursy oferuje pewna znana firma. Postanowiłam więc rozeznać się w temacie i sprawdzić, co obejmuje taki kurs, a także jaka jest jego cena. okazało się, że na takim kusie mogłabym nauczyć się bardzo wielu rzeczy, o których dotychczas nie miałam pojęcia. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie cena, oferowany był bowiem w bardzo korzystne cenie, która wydała mi się jak najbardziej rozsądna za taką porcję użytecznej wiedzy oraz umiejętności. Kurs był prowadzony w trybie weekendowym, dogadałam się wiec z moją szefową, że przez kilka tygodni nie będę brała zmian weekendowych, a zamiast tego będę się szkolić. Szefowa bardzo się ucieszyła, że pragnę się uczyć dalej fachu i nawet zaoferowała dofinansowanie kursu. Kurs okazał się rzeczywiście bardzo przydatny, tak bardzo, że rok po jego ukończeniu poczułam się na tyle pewnie, aby otworzyć własny salon fryzjerski i zacząć prace na własny rachunek. Myślę, że były to doskonale wydane pieniądze.

Każdy fryzjer, który pragnie być dobry w swoim fachu, nie powinien spoczywać na laurach, a zamiast powinien cały czas ie uczyć i doszkalać. Bardzo przydatne są różne kursy specjalistyczne albo też kursy doszkalające dla fryzjerów, można się na nich bardzo wiele nauczyć, a dodatkowo poznać najnowsze trendy we fryzjerskim świecie. Na pewne każde pieniądze wydane na taki kurs będą doskonałą inwestycją, która zwróci nam się w liczbie zadowolonych klientów i rozwoju naszej działalności.

 

Fryzjerskie kursy doszkalające
Przewiń na górę