Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Formy do przedłużania paznokci

Przedłużanie paznokci bywa niesamowicie skomplikowane – zwłaszcza, gdy ktoś zabiera się do tego pierwszy raz. Pierwsze paznokcie zazwyczaj wychodzą niezgrabne, a całość stylizacji jest po prostu nietrwała. W związku z tym warto jest zdecydować się na pewnego rodzaju ułatwienia, które mogą sprawić, że całość wyjdzie całkiem dobrze. Odpowiedzią na nasze potrzeby mogą być specjalne formy do przedłużania.

Jak przedłużyć paznokcie?

dual system formsNiektóre z kobiet mają spory problem z tym, aby zapuścić swoje naturalne paznokcie. Może w tym przeszkadzać charakterystyka naszej pracy lub po prostu nasza płytka może być zbyt słaba, co może być z kolei wywołane różnymi zaburzeniami. Całe szczęście nie oznacza to, że nie możemy mieć idealnych paznokci, których kolor i kształt przyciąga wzrok. W takim wypadku najlepszą możliwością jest przedłużenie płytki paznokciowej. Większość osób decyduje się na wykonanie stylizacji żelowej. Niestety dla niewprawionych osób może być to dość skomplikowana czynność. W związku z tym pewną alternatywą może być akrylożel wraz ze swoimi dedykowanymi formami, które sprawiają, że przedłużanie trwa dosłownie chwilę. Dual system forms – bo dokładnie tak nazywają się formy do przedłużania, to tak naprawdę innowacyjny produkt, który jest dość tani i prosty w użyciu. Wystarczy wypełnić formę dedykowanym produktem, dopasować do płytki paznokciowej i utwardzić pod lampą. Tak przygotowany paznokieć nie potrzebuje długiej obróbki. Wystarczy tylko delikatnie wyrównać go pilniczkiem i gotowe. Później pozostaje już nałożenie wybranego lakieru. Tego typu formy mają różne ceny i możemy dostać je w wielu miejscach. Nie jest powiedziane, że musimy kupować jedynie oryginalne modele. Tak naprawdę już za kilkanaście złotych możemy dostać niemarkowy produkt, który również idealnie się sprawdzi. W związku z tym powinniśmy upewnić się, czy naprawdę chcemy przepłacać. Jeśli chodzi o zakup samego akrylożelu, to tutaj najlepiej jest zainwestować w najlepszej jakości produkt, ponieważ znacznie ułatwi on całą aplikację i sprawi, że paznokcie będą trwałe.

Akrylożel to innowacyjny produkt, dzięki któremu możemy w prosty sposób przeprowadzić stylizację paznokci. Poza tym kupując cały zestaw otrzymujemy także formy, które znacznie ułatwiają cały proces. Jeśli jesteśmy nowicjuszkami i dopiero uczymy się tworzyć piękne stylizacje, warto zaopatrzyć się w taki produkt. Nie musimy od razu decydować się na największe i najdroższe pojemności. Wystarczy nam najmniejsza tubka produktu, który jest bardzo wydajny.

Formy do przedłużania paznokci
Przewiń na górę