Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Dobrej jakości hala namiotowa

Niestety nasz klimat nas nie rozpieszcza, przez co uprawianie niektórych sportów zimą jest niemożliwe, chyba że stworzymy sobie do tego odpowiednie warunki. Do tej grupy dyscyplin sportowych należy między innymi tenis. Nie da się grać w tenisa ziemnego w czasie, gdy na korcie leży śnieg. Oczywiście śnieg możemy odgarnąć, ale gra w minusowych temperaturach nie należy ani do bezpiecznych, ani do przyjemnych czynności. Właśnie dlatego budowane są specjalne obiekty sportowe, które umożliwiają uprawianie danego sportu przez cały rok.

Zastosowanie hali namiotowej

hale namiotoweSpecjalne hale do tenisa budowane są coraz częściej, na terenie całej Polski. Dzieje się tak, ponieważ tenis zyskuje na popularności. Hale namiotowe umożliwiają grę w tenisa przez cały rok, niezależnie od pory roku, ani panujących warunków atmosferycznych. Wewnątrz hali przez cały czas panują takie same warunki. Halę możemy ogrzewać przy pomocy dmuchaw, więc warunki w hali będą zawsze przyjazne, nawet gdy na zewnątrz jest ujemna temperatura. Hala namiotowa jak sama nazwa wskazuje przypomina swoją budową namiot. Taka hala nie potrzebuje żadnego fundamentu. Możemy rozstawić ją bezpośrednio na gruncie. Ważne jest tylko to, aby wybierać względnie twardy i równy grunt. Hala składa się z szkieletu i poszycia. Szkielet wykonany jest z grubościennych rurek stalowych o średnicy od pięciu do dziesięciu centymetrów, w zależności od wielkości hali. Im większa hala tym grubsze rurki. Rurki wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki temu żywotność takiej hali jest na bardzo dobrym poziomie. Poszycie wykonane jest z grubego płótna, które charakteryzują się dużą odpornością na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a także na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Mocny szkielet i wytrzymałe poszycie dają nam bardzo dobrej jakości halę namiotową, która może posłużyć jako zadaszenie kortów tenisowych przez wiele długich lat. Właśnie dlatego hale namiotowe są tak powszechnie stosowane.

Tego rodzaju halę możemy kupić. Wystarczy znaleźć firmę, która zajmuje się dystrybucją takich hal i zamówić jedną z nich. Cena hali jest adekwatna do jej wielkości. Halę, która pomieści jeden kort tenisowy, możemy kupić za około pięćdziesiąt tysięcy złotych. Hala zostanie nam przywieziona na wskazany przez nas adres, gdzie możemy ją rozłożyć. Jeśli mamy wprawę w rozkładaniu takich hal, to nie powinno nam to zająć dłużej, niż dwa dni robocze. Hale dostępne są w różnych rozmiarach, więc łatwo znajdziemy taką, która będzie odpowiadać naszym potrzebom.

Dobrej jakości hala namiotowa
Przewiń na górę