Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Dlaczego bramka do piłki odmieni Twoje dziecko?

Wiele osób popełnia ogromny błąd, myśląc, że właściwe wychowanie dziecka nie może być zbyt trudnym zadaniem. Gdy na świecie pojawił się mój pierwszy syn, był prawdziwym uosobieniem spokoju. Rzadko kiedy płakał i często przesypiał bez większego problemu dużą część nocy. Wszystkie moje znajome były pod wrażeniem tego, jak grzeczne mam dziecko i zazdrościły mi, że mogę się w miarę wysypiać oraz odpoczywać w ciszy. Mimo to okazało się, że wraz z mijającym czasem w moim synu gromadziły się coraz większe pokłady energii, a ja musiałam znaleźć sposób, żeby je spożytkować.

Jak wybrać bramkę do piłki dla dzieci?

przenośne bramki do piłki nożnej dla dzieciKiedy mój syn nieco podrósł, wszędzie było go pełno. Potrafił godzinami biegać po różnych placach i w przeciwieństwie do mnie, nie odczuwał przy tym najmniejszego zmęczenia. Wraz z mężem cieszyliśmy się, że jest aż taki aktywny i postanowiliśmy zainwestować w urządzenie przydomowego placu zabaw. Kupiliśmy drewnianą piaskownicę, huśtawkę oraz zjeżdżalnie. Dzięki temu nasz syn jeszcze więcej czasu spędzał na dworze i cieszył się z każdej nowej atrakcji. Kiedy poszedł do szkoły i zaczął poznawać nowych kolegów, uznaliśmy, że warto nieco podrasować nasz plac zabaw — tak, żeby nasz syn mógł się bawić z wieloma znajomymi jednocześnie. Postanowiliśmy dokupić przenośne bramki do piłki nożnej dla dzieci. Wybraliśmy takie, które były wykonane z trwałego, ale lekkiego materiału, żeby maluchy w razie czego nie zrobiły sobie krzywdy. Bramki nie były także zbyt duże, dzięki czemu po złożeniu bez problemu mieściły się w naszym garażu. Na początku nie byliśmy pewni, czy taka atrakcja spodoba się synowi, ale kiedy tylko ją zobaczył, nie mógł ukryć radości. Od razu pobiegł zaprosić do siebie kolegów i już po godzinie mogliśmy być widzami pierwszego meczu. Chłopcy świetnie się bawili, a my czuliśmy, że wpadliśmy na naprawdę dobry pomysł. Największym wyzwaniem było przekonanie ich wieczorem, że czas zabawy powoli dobiega końca i muszą przełożyć rozgrywki na następny dzień.

Trudno jest przecenić rolę zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki niej dziecko lepiej poznaje otaczający go świat i może zaprosić do wspólnych rozrywek mnóstwo przyjaciół. Kiedy przychodziła jesień, a później zima, nasz syn nie mógł doczekać się cieplejszych pór roku i bezustannie zasypywał nas pytaniami, kiedy znów rozłożymy na podwórku bramki. Jego ekscytacja oraz pasja sprawiły, że zdecydowaliśmy się go zapisać na bardziej profesjonalne treningi piłki nożnej do szkolnej drużyny. Był zachwycony trenerem i poznał wielu nowych kolegów, z którymi cały czas utrzymuje świetny kontakt.

Dlaczego bramka do piłki odmieni Twoje dziecko?
Przewiń na górę