Plejaj.pl

Jeżeli szukasz rozrywki i ciekawych doznań. odwiedź nas !

Biurowa klimatyzacja LG

Biurowiec firmy był bardzo nowoczesny, z przeszklonymi zewnętrznymi i wewnętrznymi ścianami, dużą ilością stali i chromu. Wyglądał zarówno z zewnątrz jak i w środku bardzo futurystycznie i reprezentował doskonale ideały firmy. Jednak, mimo imponującego wyglądu, jego konstrukcja stwarzała szereg problemów dla pracowników. Architekci w szczególności nie przewidzieli nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń, wystawionych przez cały dzień na słońce bez możliwości ich wywietrzenia i ochłodzenia.

Klimatyzator LG do biura

wydajne klimatyzatory lgSkargi od pracowników na nadmierną temperaturę w miejscu pracy pojawiły się już pierwszego dnia, i nie mieliśmy zamiaru ich ignorować, bo doskonale zdawaliśmy sobie sprawę jak bardzo niewygodna jest praca w dusznym, nagrzanym pomieszczeniu bez możliwości choćby otwarcia okna. Dlatego też postanowiliśmy biurowiec wyposażyć w system klimatyzacji z najwyższej półki. Pracownicy techniczni mieli już doświadczenie z klimatyzacją, gdyż wielokrotnie zdarzało im się takową serwisować w pozostałych siedzibach firmy, więc polecili nam wydajne klimatyzatory LG, specjalnie przeznaczone do pomieszczeń biurowych. Klimatyzatory tego typu posiadały przede wszystkim dużą wytrzymałość na przeciążenia, spowodowane nadmierną temperaturą w pomieszczeniu. Było to zmorą tanich modeli, które często doznawały awarii przy zbyt wysokich temperaturach. Drugą cechą poleconych nam klimatyzatorów była możliwość kontrolowania wilgotności pomieszczenia. Większość podstawowych klimatyzatorów bardzo wysuszała powietrze, przez co praca w tak chłodzonym pomieszczeniu była równie męcząca co w wysokiej temperaturze, a pracownicy często narzekali wtedy na podrażnione gardło i zbyt duże zapylenie. Nasze modele miały możliwość dowolnej regulacji, zazwyczaj ustawianej do konkretnych preferencji osób pracujących w danym pomieszczeniu. Urządzenia te były również bardzo energooszczędne, mimo dużej mocy i możliwości, nie pobierając więcej energii niż nieduży klimatyzator pokojowy, używany w prywatnych domach.

Nawet duża ilość urządzeń nie generowała bardzo dużych kosztów energii, co zauważyliśmy już po kilku miesiącach ich stosowania. Klimatyzatory te były jednymi z najdroższych modeli obecnie w sprzedaży, aczkolwiek cena dobrze reprezentowała ich jakość, wydajność i ilość funkcji, więc zaopatrzyliśmy się w nie bez wahania. Od czasu ich montażu słyszeliśmy tylko pozytywne opinie na ich temat, gdyż pracownicy byli bardzo zadowoleni z takiego nabytku, który zdecydowanie zwiększał komfort na wszystkich miejscach pracy w budynku.

Biurowa klimatyzacja LG
Przewiń na górę