Bezbolesne zabiegi depilacji laserowej w Łodzi

Kult ciała towarzyszy ludzkości od zarania dziejów. Zdrowe i piękne ciało, zadbana i wysportowana sylwetka, a także młody wygląd to marzenie, do którego dąży obecnie społeczeństwo. Dlatego w branży kosmetycznej coraz większym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z pogranicza medycyny estetycznej, dzięki którym można w szybki i skuteczny sposób pozbyć się defektów urody. Salony urody w swojej ofercie posiadają niezliczoną ilość zabiegów, które bezinwazyjnie poprawiają wygląd, odmładzają skórę, a nawet modelują rysy twarzy i całe ciało.

Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia

bezbolesna depilacja laserowa w łodziBardzo popularne są zabiegi z wykorzystaniem aktywnych substancji i preparatów na bazie kwasu hialuronowego i botoksu. Jednak najczęściej klientki korzystają z zabiegów depilacyjnych, dzięki którym w trwały i bezbolesny sposób mogą pozbyć się zbędnego owłosienia. Skuteczna i bezbolesna depilacja laserowa w Łodzi wykonywana jest w wielu gabinetach kosmetycznych. Salony oferują nowoczesne metody usuwania zbędnego owłosienia w atrakcyjnych cenach. Najczęściej depilacja wykonywana jest przy pomocy lasera diodowego. Jest niezwykle skuteczna, a dzięki serii kilku zabiegów można pozbyć się owłosienia z każdej części ciała zaledwie w kilkanaście minut. Najczęściej zabiegi wykonywane są w serii od czterech do sześciu spotkań. Podczas jednego zabiegu usuwanych jest do 30% zbędnego owłosienia. W zabiegu wykorzystywany jest naturalny proces wzrostu włosów, a także wysokiej jakości urządzenia, które za pomocą wiązki światła uszkadzają macierz włosa i pigment. Docelowo w serii 4-6 zabiegów istnieje możliwość usunięcia prawie 95% włosów. Zabiegi mogą być wykonywane nawet przy bardzo wrażliwej skórze i ciemnej karnacji. Każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją ze specjalistą, na której można uzyskać wszechstronnych informacji dotyczących przebiegu zabiegu oraz okresu rekonwalescencji. Ze względu no wysoką jakość urządzeń laserowych zabiegi są praktycznie bezbolesne, a bezpośrednio pod nich skóra jest jedynie lekko zaczerwieniona i opuchnięta. Nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, jedynie intensywnej pielęgnacji i ochrony przeciwsłonecznej. Wiele gabinetów kosmetycznych w Łodzi, wykonujących zabiegi depilacji laserowej, umożliwia skorzystanie z bardzo atrakcyjnych ofert, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

Zabiegi wykonywane są przez wyspecjalizowany personel, który umiejętnie dobiera technikę oraz rodzaj urządzenia do indywidualnych potrzeb klientów. Obecnie dzięki innowacyjnym technologiom istnieje możliwość usunięcie nawet bardzo delikatnych i jasnych włosów. Depilacja laserowa coraz częściej wypiera tradycyjne i mechaniczne metody usuwania zbędnego owłosienia ze względu na dużą skuteczność i komfort podczas zabiegu.

Bezbolesne zabiegi depilacji laserowej w Łodzi
Przewiń do góry