Arena Mody to gra od firmy XS Software. Gra jest przeznaczona głównie dla dziewczyna w różnym wieku. Arena mody nie ma praktycznie żadnych konkretnych wymagań sprzętowych. Wystarczy komputer i przeglądarka by rozpocząć dzisiaj swoją przygodę na wirtualnych wybiegach mody. W tej grze jest bardzo wiele możliwości rozbudowy postaci. Między innymi możemy wybierać pomiędzy tysiąca różnymi kreacjami, w które możemy ubrać naszą postać. Poza tym mamy do wyboru naprawdę szeroki wachlarz kolorów włosów i różnych, profesjonalnych fryzur. Na tym oczywiście nie koniec! Mamy również do wyboru biżuterię, której nie powstydziłby się żaden sklep jubilerski.

Na samym początku gry musimy wykreować swoją postać. Możemy ją upodobnić do siebie lub też wykreować ją całkiem inną. Wszystko zależy od naszej wyobraźni. Kiedy już skończymy działanie w kreatorze postaci czeka nas kilka lekcji o tym jak powinna przebiegać rozgrywka i jak to wszystko wygląda w praktyce.

Co do samej rozgrywki to praktycznie nie mamy tutaj ograniczeń. Możemy robić co nam się żywnie podoba od malowania się w naszym własnym domu przez chodzenie po klubach, barach czy galeriach handlowych. Gra bardzo dobrze oddaje życie modelki i jej codzienność. Już po pierwszym dniu możemy ocenić czy gra nam się spodoba i czy będziemy kreować naszą postać przez dłuższy czas czy też zakończymy na pojedynczej rozgrywce. Warto to sprawdzić i się o tym samemu przekonać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *